• PIKNIK Z KSIĄŻKĄ

•            Już po raz drugi w naszej szkole uczniowie wraz z nauczycielami wybrali się do słonecznego Parku im. Jana Pawła II, by w plenerze obchodzić Szkolny Dzień Książki.

Zanim jednak odbył się tytułowy „Piknik z książką” młodzież udała się na podchody, podczas których odszukiwali zadania związane z czytaniem książek. Były to m.in. „żywe rzeźby” przedstawiające wybranych bohaterów literackich, odkodowywanie tytułów książek czy ułożenie hasła propagującego czytanie.

Wszystkie trzy grupy spisały się na medal, a ich kreatywność i zaangażowanie przeszły oczekiwania organizatorów. Po zaprezentowaniu rezultatów swoich działań oddaliśmy się słodkiemu lenistwu na kocyku podjadając przyniesione przekąski.